stongard tm flooring on hospital helipad stonres rtz flooring in hospital stonres rtz flooring in hospital operating room

Zdravotní péče

Neexistuje žádný kompromis, pokud jde o kontrolu infekcí. Podlahy v prostředí zdravotní péče musí být součástí předpisů kontroly infekce, jako také musí být vysoce odolné, odolné vůči skvrnám a snadno čistitelné. Objevte sterilní, zvukově-redukční řešení spolu s dlouhotrvajícími alternativami k VCT a vinylovým krytinám s našimi bezešvými, uretanovými, pružnými podlahami určenými pro prostory pro pacienty, laboratoře, traumatická centra, chodby a další. K dispozici je množství designů a rozsáhlá paleta barev.

Řešení pro zdravotnictví

Použité produkty:

Stondeck FD4

Heliport v tomto nemocničním areálu odolává nepříznivým podmínkám jako slunce, sůl a korozivní tekutiny. Je protiskluzový, odolný nárazům a prasknutí.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Nemocnice často představují stresující prostředí, které je na první pohled chladné a sterilní. Díky Stonres RTZ je možné i pro tuto oblast navrhnout požadované vzory a vybrat si ze široké škály barev včetně barev na míru. Výhodou je snadná údržba, podlahy jsou tiché a pružné.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Operační sály vyžadují podlahy, které splňují požadavky z hlediska programu kontroly infekcí, ale také vyhovují personálu, kteří na nich pracuje. Stonres RTZ je ergonomický, pružný a hluk redukující bezešvý podlahový systém nanášen přímo na místě, který splňuje všechny tyto požadavky.

Použité produkty:

Stonres STR

Bezešvé hladké podlahy pomáhají udržovat sterilní prostředí v operačních sálech. Stonres STR snižuje hluk pro ještě větší komfort pacientů a díky pružnosti vytváří dobré ergonomické podmínky pro nemocniční personál. Zároveň je odolný vůči skvrnám.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

Najděte produkt, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

   

  Roman Sporina - t: +421 918 472 210

                              m: rsporina@stonhard.com

   

  Gábor Herdics - t: +421 915 155 556

                            m: gherdics@stonhard.com

   

 • urethane floors.JPG