stonres rtz in school library education facility stonres str in a middle school cafeteria stonres str in university education facility stonres rtz in school library stongard tm in football stadium stonres rtz in elementary school education facility

Vzdělávání

Školy jsou prostředím, které má specifické požadavky. Podlahy mohou obohatit vzdělávání na školách svými vlastnostmi jako je například odolnost a redukce šumu. Naše podlahy jsou dostupné v široké škále textur, barev a vzorů. Od učeben přes sportoviště až po školní kuchyně a vědecké laboratoře dodáváme lité podlahy s dlouhou životností, které odolávají každodennímu zatížení, čištění a skvrnám.

Řešení pro pohostinství

Použité produkty:

Stonres RTZ

Školní knihovna vytváří přátelské a moderní prostředí i díky hladkým bezešvým podlahám redukujícím hluk.

Použité produkty:

Stonres STR

Šachovnicový design v této školní kavárně vytváří čistý, svěží, světlý a odvážný vzhled. Výhodou je snadná údržba, tichý povrch a schopnost odolávat každodennímu zatížení stovkami studentů.

Použité produkty:

Stonres STR

Toto nejmodernější univerzitní výzkumné a vědecké centrum si vybralo právě podlahový systém Stonres STR. Systém je formulován tak, aby poskytl ergonomický komfort, snižoval hluk a vytvořil studentům prostředí, ve kterém se mohou plně soustředit bez rušivých faktorů.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Školní knihovna by měla být místem zázraků. Místem, které uchvátí mysl mladých lidí. Hladká, barevná, vzorovaná podlaha může přispět k vytvoření takové atmosféry. Tato pružná, bezešvá podlaha se zároveň vyznačuje snadnou údržbou a je odolná vůči skvrny, což zase potěší zaměstnanců školy.

Použité produkty:

Stondeck XD4

Školní stadion musí mít nájezdové plochy a chodníky, které jsou odolné. Stondeck XD4 je určen pro vysokou pěší provoz. Je odolný vůči vnějším vlivům a poskytuje vynikající ochranu proti otěru.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Když se základní škola v Texasu rozhodla inspirovat své studenty, šli do toho naplno. Stonres RTZ nabídl barvy a dynamický design, co přesně hledali. Zatímco barvy jsou výrazné, podlahy jsou pružné a tiché.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

Najděte produkt, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

   

  Roman Sporina - t: +421 918 472 210

                              m: rsporina@stonhard.com

   

  Gábor Herdics - t: +421 915 155 556

                            m: gherdics@stonhard.com

   

 • urethane floors.JPG