stonblend gsi flooring in cafeteria stonclad gs flooring in hospitality facility stonres rtz flooring in fitness center public space stonres rtz flooring in children's park cafe public space

Pohostinství

Barvy, textury a povrchové úpravy, které inspirují. Lité podlahy odolné vůči skvrnám, protiskluzové, vhodné pro lobby a restaurace, jakož i pro kuchyně a mechanické místnosti. A také venkovní aplikace! Nabízíme širokou škálu značek a barev, které jsou designově praktické a určené pro restaurace a pohostinství. Přečtěte si Bílou knihu s názvem "Warm Welcome Begins on the Floor" z The McMorrow Report pro Facility Management, kde se dozvíte o řešeních pro pohostinský průmysl prostřednictvím čtyř značek podlahové krytiny od The Stonhard Group.

Hotelové řešení

Použité produkty:

Stonblend GSI

Chcete dosáhnout neobyčejný vzhled vaší kavárny, ale chcete se vyhnout vysokým nákladům na terrazzo? Stonblend GSI je chytrý, hladký a skvrnám odolný podlahový systém s množstvím vzorů a barev.

Použité produkty:

Stonclad GS

Hladké epoxidové podlahy poskytují dlouhodobou ochranu a nabízejí nekonečné možnosti designu. Stonhard má podlahové řešení pro všechny pohostinské zařízení.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Toto fitness centrum zaujme návštěvníky na první pohled a zároveň mohou pocítit výhody ergonomické podlahy redukující hluk.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Představivost malého dítěte nezná hranic a stejně Stonrez RTZ nezná limity při designování podlahy. Tato kavárna pro děti je malou inspirací toho, co všechno dokážete se Stonhard.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

Najděte produkt, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

   

  Roman Sporina - t: +421 918 472 210

                              m: rsporina@stonhard.com

   

  Gábor Herdics - t: +421 915 155 556

                            m: gherdics@stonhard.com

   

 • urethane floors.JPG