stontec erf flooring in corporate lobby of office building stongard tm in parking garage stontec erf flooring in entryway of corporate building stontec erf with charcoal in lobby stongard tm flooring in parking garage

Kancelářské budovy / Řízení budov

Firemní prostory vyžadují pracovní podlahy pro vnitřní i venkovní použití. Máme podlahy pro kuchyně, kanceláře, terasy a chodníky, které splňují řadu požadavků. Jednoduše čistitelné, texturované a dlouhodobé řešení pro správce nemovitostí.

Řešení pro kancelářské budovy

Použité produkty:

Stontec ERF

Hladký epoxidový podlahový systém proměnil vestibul této společnosti v poutavý prostor. Stontec ERF je dostupný v široké škále povrchových úprav, barev a nabízí nekonečné možnosti designu.

Použité produkty:

Stondeck FD2 HD

Parkovací garáže vyžadují podlahové systémy s vynikající ochranou. Stondeck je protiskluzový, odolný vůči otěru a prasknutí. Tato elastomerových membrána byla speciálně navržena pro vysoké zatížení a odolává dokonce i soli a korozivním tekutinám.

Použité produkty:

Stontec ERF

Hladký podlahový systém poskytuje příjemný vstup do budovy společnosti. Snadno se udržuje čistý, čímž vytváří příjemné prostředí pro návštěvníky i zaměstnance.

Použité produkty:

Stontec ERF

Použité produkty:

Stondeck XD2

Parkovací garáž s instalovaným podlahovým systémem Stondeck, který se vyznačuje odolností a dlouhou trvanlivostí, čímž snižuje riziko odstávky prostorů v důsledku opravy nebo údržby.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

Najděte produkt, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

   

  Roman Sporina - t: +421 918 472 210

                              m: rsporina@stonhard.com

   

  Gábor Herdics - t: +421 915 155 556

                            m: gherdics@stonhard.com

   

 • urethane floors.JPG