stonres rtz flooringin metro station platform stonres rtz flooringon railway platform stonres rtz flooring in metro station stonres rtz flooring in train station stonblend gsi flooring in train station concourse stonclad gs on transit station floor

Doprava

Za chodu? Máme hladké podlahy pro letiště, vlakové a autobusové nádraží. Protiskluzové, snadno udržovatelné, skvrnám a nárazům odolné. Naše podlahy odolají všem druhům provozu, ať už na kolech nebo pěšky. Skvělý design s dlouhotrvajícím řešením dává dopravnímu průmyslu přesně to, co potřebuje.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Toto lehké metro ve Spojeném království bylo zrekonstruované pomocí technologie Stonres RTZ, která se aplikovala na již existující a poškozené terrazzo. Nástupiště má tak protiskluzový podlahový systém, který navíc snižuje hluk.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Podlahový systém na nástupišti je odolný vysoké provozu a skvrny. Disponuje ergonomickými a hluk redukujícím vlastnostmi.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Stonres RTZ zkrášluje tuto vlakovou stanici, vytváří příjemné prostředí pro cestující a disponuje povrchem, který je nenáročný na čištění.

Použité produkty:

Stonres RTZ

Hladké bezespárové podlahy, které jsou nenáročné na čištění, doprovázejí cestující touto stanicí metru.

Použité produkty:

Stonblend GSI

Hladký podlahový systém s příměsí křemene instalován na vlakové nádraží. Praktický a designový zároveň, odolný opotřebení a trhlinám.

Použité produkty:

Stonclad GS

Podlahový systém instalován na tranzitní stanici je vysoce odolný, odolává nárazům, otěru a neustálé provozu. Stonclad GS poskytuje mimořádný výkon i v rušném prostředí.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

Najděte produkt, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

   

  Roman Sporina - t: +421 918 472 210

                              m: rsporina@stonhard.com

   

  Gábor Herdics - t: +421 915 155 556

                            m: gherdics@stonhard.com

   

 • urethane floors.JPG