stonchem in secondary containment area in chemical facility stonchem in tank farm at chemical/mining facility stonclad gs flooring in chemical/mining facility

Chemický a těžební průmysl

Nejtěžší prostředí vyžaduje nejtvrdší podlahu a potahové řešení. Máme všechno. Chemicky, obrusu a nárazu odolné povrchy chrání před korozivním útokem, těžkým provozem a každodenním hrubým zacházením. Skladovací nebo zpracovatelské prostory jsou v bezpečí s našimi vysoce výkonnými podlahami a obklady.

Použité produkty:

Stonchem 600

Epoxidový nátěr (novolak) využívá technickou tkaninu a minerální vrchní nátěr pro poskytnutí vynikající chemické bariéry v nádržích.

Použité produkty:

Stonchem 800

Skladiště ropy, jak tyto, vyžadují mimořádnou ochranu před chemickým poškozeným nebo tepelným šokem. Tato vysoce síťovaná, vynylesterová pryskyřice s technickou tkaninou, maltovou vrstvou a minerálním kompozitním vrchním nátěrem poskytuje hladký a chemicky odolný povrch.

Použité produkty:

Stonclad GS

Jedna ze světově největších ropných společností se obrátila na Stonhard s vysoké požadavky na podlahový systém, který by odolával těžkým zařízením, strojovému oleji a neustálé provozu vysokozdvižných vozíků. Stonclad GS splnil všechny tyto požadavky a zároveň umožnil dosáhnout požadovaného vzhledu.


VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

Najděte produkt, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

 


More Case StudiesComing Soon!
 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

   

  Roman Sporina - t: +421 918 472 210

                              m: rsporina@stonhard.com

   

  Gábor Herdics - t: +421 915 155 556

                            m: gherdics@stonhard.com

   

 • urethane floors.JPG