KDO JSME?

MÁME VŠE PRO VAŠE PODLAHY!

Stonhard je absolutním lídrem v oblasti výroby a instalace podlah. Naše lité bezspárové podlahy jsou navrženy pro průmyslové i komerční trhy, vyznačují se dlouhou životností, jednoduchou údržbou a čištěním. Stejný výkon můžete očekávat od našich řešení pro stěny a obkladových systémů.

 

Podlahy jsou díky bezespárovému provedení spolehlivým řešením pro výrobní prostředí s vysokým zatížením podlahy a díky inovativnímu designu jsou zároveň ideální pro komerční prostředí. Systémy na bázi epoxidu, uretanu a metakrylové pryskyřice nabízejí širokou škálu možností pro všechny trhy a způsoby použití.

 

NEJSME JAKO JINÉ společnosti vyrábějící PODLAHY

Spolupracujeme s Vámi od začátku projektu až po jeho ukončení, od specifikací a plánování projektu až po konečné úpravy. Oblastní manažeři, projektoví inženýři, stavební inženýři, designéři, stavební manažerské týmy pracují s Vámi a pro Vás. Máme 95-letou historii v oblasti podlahových systémů a jejich instalace.

Stonhard, se sídlem v Maple Shade v New Jersey, vyrábí a instaluje své produkty po celém světě. Společnost je držitelem certifikátu ISO-9001. Stonhard patří pod společnost The Stonhard Group.FAQ

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY.

Který podlahový systém je pro mě nejvhodnější?

Správná volba podlahového systému závisí na prostředí, ve kterém bude instalován a požadovaných vlastnostech. Naši konzultanti jsou speciálně vyškoleni, aby dokázali identifikovat Vaše specifické potřeby a požadavky a to od efektivnosti nákladů, trvanlivosti, bezpečnostních standardů a celkového výkonu. Stonhard Vám poskytne vhodné řešení podlahy pro všechny Vaše potřeby.


Vyrábíte své produkty?

Ve společnosti Stonhard nejenže vyrábíme vlastní produkty, ale zároveň vyrábíme i materiály. Tím, že syntetizuje vlastní systémy polymerů, dokážeme pečlivě kontrolovat a přizpůsobovat vlastnosti každého produktu tak, aby vyhovoval specifickým potřebám našich zákazníků. Tento integrovaný přístup nám dává výhodu v kvalitě a technologii, kterou nám nemůže nikdo konkurovat. Vyvinuli jsme stovky kombinací pryskyřic a tvrdidel, které mají jedinečné vlastnosti.


Kdo instaluje produkty?

Příprava podkladu a instalace podlahy jsou nejdůležitějšími kroky. S našimi více než 300 manažery a speciální vyškolenou skupinou, Stonhard dokáže rychle reagovat na jakoukoliv zakázku, ať už velkou či malou. Ať se nacházíte kdekoliv na světě, všechny instalace jsou provedeny pod vedením našich oblastních inženýrů, supervizorů a projektových manažerů.


Jaké metody používáte k testování produktů?

Stonhard provádí testovací procesy pod dohledem American Society for Testing and Materials (ASTM). ASTM je mezinárodní, technická, vzdělávací organizace, která se zabývá testováním a metodami testování. Na testování použijeme vzorek podlahy, kterou pak testujeme v našem nejmodernějším zkušební laboratoři.


To, co si koupím, skutečně i dostanu?

Chceme si být jistí, že produkt, který si koupíte, bude skutečně také ten, který Vám bude instalován. Všechny produkty jsou námi vyrobené, odvážené, zabalené a to s použitím nejnovějších technologií. Pokud se rozhodnete pro podlahové systémy jakékoliv značky, vždy si zkontrolujte informace o pokrytí, použitých množstvích a pod. Ujistěte se, že pokud si koupíte 1/4 podlahy, skutečně i dostanete 1/4 podlahy! Pokud si nejste jisti, zda jste dostali přesně to, za co jste zaplatili, požádejte o vzorek, abyste mohli vidět konečnou tloušťku. 


Vyžaduje instalace podlahy zavření provozu?

Instalace nové podlahy je spojena s přerušením běžného provozu. Se Stonhardem však nemusíte mít žádné obavy, vždy pracujeme v souladu s Vaším harmonogramem. Instalaci podlahy můžeme naplánovat během odstávek - v noci, o víkendech nebo svátcích. Není třeba odstranit žádné fixní zařízení a vybavení. Většina podlahových systémů Stonhard se vyznačuje rychlým vytvrzením, což umožňuje rychlé obnovení provozu s minimálními časovými prostoji.


Jsou produkty Stonhard bezpečné?

S produkty od společnosti Stonhard se nemusíte obávat o bezpečnost prostředí ve Vašem provozu. Specializujeme se na systémy s vysokým obsahem pevných látek, díky čemuž nedochází při instalaci k výparům toxických látek a hořlavin. Naši pracovníci jsou certifikovaní a přísně dodržují všechny bezpečnostní postupy. Navíc všechny produkty Stonhard obsahují podrobné instrukce, bezpečnostní listy a jasné označení na obalech. 


Můžete nám pomoci s certifikací LEED?

Můžeme Vám nabídnout inovativní produkty, které Vám pomohou dosáhnout certifikát LEED v kategorii "Materials & Resources" jakož i v kategorii "Indoor Environmental Quality". 


Co pro vás znamená udržitelný rozvoj?

Udržitelný rozvoj není pro Stonhard nový a vždy byl velmi důležitým konceptem. Stonhard od roku 2005 zabránil prostřednictvím recyklace, aby se 92,7% všech vrácených, použitých a vyřazených materiálů nebo výrobků dostalo do odpadu. Naše inovativní balení zabraňuje tomu, aby více než 4,8 milionů litrů nádob a plechovek bylo každoročně uskladněno na skládkách. 


Kde mohu získat reference?

Reference od našich zákazníků Vám mohou usnadnit rozhodování při výběru podlahových systémů. Ve společnosti Stonhard Vám rádi poskytneme reference z konkrétního průmyslového odvětví. Máme za sebou desítky tisíc instalací v průmyslových i komerčních provozech. Rádi Vám ukážeme naše práce. 


Poskytujete na vaše produkty a instalace záruku?

Ve společnosti Stonhard Vám poskytneme písemnou záruku na materiály a zpracování. Ale tou nejlepší zárukou pro Vás je skutečnost, že působíme na trhu více než 95 let a máme tisíce a tisíce spokojených zákazníků. 


Poskytujete poprodejní služby?

V nepravděpodobném případě, že by došlo k jakémukoliv poškození podlahy, můžete se vždy spolehnout na oblastního manažera, který Vám pomůže v jakékoliv situaci. Podlahový systém vyrábíme, formulujeme, instalujeme a bereme na sebe plnou odpovědnost za naše produkty a služby.


Co jsou pryskyřičné podlahy?

Pryskyřice je typ podlahy, který je vyroben z různých chemických složek, jako je epoxid, uretan nebo methylmetakrylát (MMA). Jde o vícesložkové systémy sestávající z pryskyřice a tvrdidla, které se před instalací smíchají přímo na místě. Chemická reakce mezi těmito složkami způsobí ztuhnutí směsi. Pryskyřičné podlahy jsou oblíbené v komerčních a průmyslových prostorách, protože jsou bezespárové, díky čemuž se vyznačují trvanlivostí a snadnou údržbou. Pryskyřičné podlahy jsou trvanlivé a mohou být formulovány tak, aby splňovaly specifická kritéria, včetně odolnosti vůči chemikáliím, nárazu, skvrnám a vodě. K dosažení požadovaného vzhledu nebo designu je možné přidat agregáty, pigmenty, dekorační chipsy nebo vločky.


Co je epoxidová podlaha a proč je vhodná pro komerční / průmyslové použití?

Epoxidové podlahy jsou vyrobeny ze dvou hlavních komponentů - pryskyřice a tvrdidla. Pryskyřice a tvrdidlo se smíchají, čímž se vytvoří materiál, který je tvrdý, dlouhotrvající a velmi dobře se spojuje s různými substráty. Naše epoxidové podlahy jsou ideální pro náročné prosředí, kde je nezbytná odolnost vůči chemikáliím, vysoká životnost, snadné čištění a údržba. 


Jaké jsou příčiny poškození epoxidových podlah?

Extrémní teploty, pohyb podkladu, poškození nárazem, chemické poškození a nepřetržitý provoz mohou způsobit poškození epoxidových podlah. Abyste tomuto zabránili, manažeři Stonhard zkontrolují Vaše prostory a určí konkrétní chemie, konfigurace a systémy, aby podlaha vydržela co nejdéle. Doporučení Stonhard vycházejí z 95 ročních zkušeností a inovací v oblasti podlahových systémů. 


Jaké designové možnosti nabízejí lité podlahy?

Bezespárové podlahy nabízejí nekonečné možnosti designu - široká škála barev, povrchových úprav, textur a vzorů. Vlastní logo nebo složité designové vzory, se kterými můžete dosáhnout přesně to, co si přejete. Možnosti jsou nekonečné! Získejte více informací o bezespárých podlahách. 


Proč jsou uretanové podlahy lepším řešením pro potravinářský průmysl?

Uretanové podlahy mají podobné výhody jako epoxidové podlahy, ale jsou mnohem odolnější vůči organickým kyselinám, což je velkém výhodou právě v potravinářském průmyslu. Poskytují také vynikající odolnost vůči chemikáliím. Navíc uretanová podlaha Stonhard má vysokou odolnost vůči tepelnému šoku a tepelnému cyklu. Získejte více informací o podlahách v potravinářském průmyslu. 


Jaké jsou nejlepší podlahy pro komerční prostory s vysokým provozem?

Stonhard má řadu řešení pro komerční prostředí s vysokým provozem. Od stadionů až po maloobchodní prostory a pohostinství vybereme pro Vás bezspárový podlahový systém, který splní Vaše požadavky. Naše řešení jsou ideální pro prostředí s vysokým zatížením, protože se snadněji udržují a čistí ve srovnání s tradičními podlahami. Navíc jsou protiskluzové, voděodolné, odolné vůči chemikáliím a vydrží mnohem déle, takže nebudete muset přerušit provoz kvůli opravám. Získejte informace o komerčních podlahách pro vysoké provozní zatížení.

 


Jaké jsou výhody antimikrobiálních podlah ve zdravotnických zařízeních?

Podlahy Stonhard jsou přirozeně bakteriostatické a fungistatické, což je hlavní prioritou ve zdravotnických zařízeních. Narozdíl od klasických podlahových krytin nemají švy, svary ani spáry, ve kterých se usazují a množí bakterie. Naše bezešvé podlahy se navíc vyznačují jednoduchou údržbou a čištěním. Více informací o antimikrobiálních podlahách naleznete zde. 


Jak čistit epoxidové podlahy?

Všechny epoxidové podlahy Stonhard jsou navrženy tak, aby se daly snadno čistit. Většinu podlah lze čistit. Stonhard Vám poskytne informace pro Váš konkrétní podlahový systém. Kromě toho nabízíme bezpečné snadno použitelné čistící prostředky pod značkou Stonkleen. Stonkleen představuje specifické výrobky pro specifické prostředí, které odstraňují stopy po pneumatikách a betainové skvrny. Navštivte www.stonkleen.com. MATERIALY

Naše podlahy používají epoxid, uretan a mma a nabízejí řešení do každého prostředí.

Epoxidové podlahy

Epoxidové podlahy se vyrábějí ze dvou základních komponent - pryskyřice a tvrdidla. Pryskyřice a tvrdidlo se smíchají, čímž se vytvoří materiál, který je tvrdý, dlouhotrvající a velmi dobře se spojuje s různými substráty. Epoxidové podlahy mají vynikající odolnost vůči chemikáliím a jsou ideální i pro ty nejnáročnější prostředí. 


Uretanové podlahy

Uretanové podlahy (známé i jako polyuretanové podlahy nebo PU) jsou pryskyřičné podlahy, které se často používají v oblasti průmyslu. Uretanové podlahy se vyznačují odolností vůči tepelnému šoku, tepelnému cyklu a organickou odolností. 


Podlahy z methylmethakrylátu (MMA)

MMA podlaha je dvousložkový polymerový systém vhodný pro komerční i průmyslové prostředí. Podlahy jsou odolné vůči chemikáliím, skvrnám a opotřebování. Podlahové systémy MMA jsou obzvlášť vhodné pro projekty, kde je potřebná rychlá instalace a rychlé vytvrdnutí materiálu. V mnohých případech může být instalace podlahy uskutečněná doslova za noc. 

 CERTIFIKATY

CERTIFIKÁTY SPOLEČNOSTI STONHARD

 • US Green Building Council Member for Certs Page.jpg

  U.S Green Building Council

  Stonhard se již několik desetročí zaváže k udržitelnému rozvoji prostřednictvím implementace inovativních obalů, produktů a postupů. Sme hrdými členmi Rady pro ekologické budovy v USA.

  Číst více
 • HACCP International Food Safety Certification for Certs Page.jpg

  HACCP International Food Safety Certification Programme

  HACCP - Certifikace systému managementu bezpečnosti potravin Stonhad je držitelem mezinárodního certifikátu HACCP (Systém analýzy rizik a stanovení kritických kontrolních bodů), který se týká šesti výrobků používaných v potravinářském průmyslu. Zavazujeme se k poskytování bezpečných výrobků pro průmysl.

  Číst více
 • HPDC for Cert Page.jpg

  Health Product Declarations Collaborative

  Jako člen Manufacturer Advisory Panel ve spolupráci s organizací HPD patříme mezi prvních výrobců pryskyřičných podlah zavádějících systémy transparentnosti ve své činnosti.

  Číst více

VIDEA

 • Instalace STONCLAD UT

  Instalace STONCLAD UT

  Zjistěte více o instalaci podlahových systémů Stonhard.

 • Instalace STONSHIELD URI

  Instalace STONSHIELD URI

  Podívejte se na instalaci podlahového systému Stonshield URI na bázi uretanu v komerční kuchyni.

 • Podlaha pro každý trh

  Podlaha pro každý trh

  Stonhard má tu správnou podlahu pro každé prostředí, ať už komerční nebo průmyslové.

 • Instalace STONPATH

  Instalace STONPATH

  Pojďte se s námi podívat na venkovní instalaci. Stonpath: Není to cihla ani kámen! Je to mnohem lepší!

 • Jsme skupina STONHARD

  Jsme skupina STONHARD

  Jsme jiní a a to celosvětově.

 • Hladké řešení

  Hladké řešení

  Naše podlahové systémy jsou atraktivní a vyznačují se dlouhou životností ať už jsou instalovány v koridorech nebo ve velkých prostorách.

 • Podlahy pro potravinářský průmysl

  Podlahy pro potravinářský průmysl

  Proč jsou uretanové maltové podlahy nejlepší pro potravinářský průmysl? Zjistěte zde!


VELTRHY

NA CESTĚ - NAJDETE, KDE VYSTAVUJEME


NOVINKY

Odpovědi na nejnovější novinky v průmyslu

 • blog-button.jpg

  What floors are best for winery production areas?

  September 14, 2017

  Winery production areas face harsh conditions that are challenging for its floors. It's important to have the right flooring system to withstand constant forklift traffic, organic acids, caustic chemicals, and thermal shock and cycling. In this blog post we discuss the best floors for these conditions within a winery.

  Čtěte více
 • PRESS-RELEASE-button.jpg

  The Stonhard Group Joins Wine Industry Network (WIN), Top Business Resource for the Wine Industry

  August 18, 2017

  The Stonhard Group announces its membership with Wine Industry Network (WIN).

  Čtěte více
 • PRESS-RELEASE-button.jpg

  Stonhard Announces Stondeck: High Performance, Seamless Traffic Coating Systems for Parking and Pedestrian Structures

  June 29, 2017

  Stonhard announces Stondeck, a urethane decking system with four formulations for high-traffic structures including interior and exterior parking decks and garages as well as pedestrian bridges and walkways.

  Čtěte více
 • blog-button.jpg

  The Stonhard Group interviewed at Interphex 2017 - Capabilities and market specialties for Pharma and beyond

  April 20, 2017

  In an interview at Interphex 2017 in New York City, Caitlin Kourtis, Architectural Design Representative for The Stonhard Group, discusses the company's flooring brands, capabilities, and market specialties.

  Čtěte více
 • Stonhard White Paper.jpg

  A Warm Welcome Begins on the Floor

  January 09, 2017

  In a white paper from The McMorrow Reports for Facilities Management, The Stonhard Group's four brands of flooring, Liquid Elements, Stonhard, Expanko, and Fritztile, are explored to detail how cutting-edge technology is being used to produce both decorative and high-performing floors for the hospitality market.

  Čtěte více
 • blog-button.jpg

  How to Prepare Concrete for Epoxy or Urethane Coating

  December 14, 2016

  Before epoxy and urethane coating is applied, floors need to be prepared properly. Learn the three necessary steps in flooring preparation.

  Čtěte více
 • blog-button.jpg

  Epoxy & Urethane Flooring Installation 101

  November 07, 2016

  Installing epoxy and urethane flooring systems takes proper experience and knowledge. Learn more about the basics of epoxy and urethane flooring installation.

  Čtěte více
 • verge-button.jpg (1)

  Verge, Issue 14

  October 11, 2016

  Verge is The Stonhard Group's newsletter for the architectural community. In this issue, learn about our seamless solutions for outdoor spaces, upcoming events, and a new collection from our Fritztile brand.

  Čtěte více
 • blog-button.jpg

  How Your Flooring Choice Can Help with LEED Certification

  August 10, 2016

  Your flooring choice can help you earn LEED credits. Learn the five factors and how to choose the right product.

  Čtěte více
 • blog-button.jpg

  What Flooring is Best for High-Traffic Commercial Kitchens?

  July 18, 2016

  Building or repairing a commercial kitchen? You need a floor that can stand up to the high-traffic conditions and other demands of a busy food service environment. You also need a floor that will be easy to clean, slip resistant, and long lasting. Our technical expert offers solutions.

  Čtěte více
 • PULSE-button.jpg

  Pulse, Issue 9

  July 05, 2016

  Pulse is The Stonhard Group's newsletter for the healthcare industry. In this issue learn about weldless flooring solutions for operating rooms and other healthcare applications as well as news about an innovative product that has the look and feel of wood.

  Čtěte více
 • blog-button.jpg

  Considering Seamless Floors?

  June 20, 2016

  Have you considered seamless flooring for your industrial or commercial space? It’s an important decision. Choosing a floor that does not support the conditions of your workplace can result in many problems. Hear from our technical expert on how to make the best decision for your environment.

  Čtěte více
 • morsel-button.jpg

  Morsel, Issue 6

  May 20, 2016

  Morsel is Stonhard's newsletter for the food & beverage industry. In this issue learn about seamless floor and wall solutions for dairies, news on Anheuser-Busch and Coca-Cola and information on upcoming industry events.

  Čtěte více
 • blog-button.jpg

  Polymer Grouts: Why Choose an Epoxy Grout or Urethane Grout Over Cementitious?

  May 03, 2016

  Our technical expert explains the advantages of polymer grouts over cementitious grouts.

  Čtěte více
 • PRESS-RELEASE-button.jpg

  The Stonhard Group, Leading Seamless Floor Manufacturer & Installer, Publishes HPDs to Deepen Commitment to Sustainability & Transparency

  April 29, 2016

  Stonhard and Liquid Elements brands announce their commitment to sustainability and transparency by offering HPDs (Health Product Declarations) for products under The Stonhard Group brands.

  Čtěte více
 • MODE-button.jpg

  MODE, Issue 1

  March 13, 2016

  Introducing MODE, The Stonhard Group's newsletter for the hospitality industry. In this first issue learn about our four brands of flooring, our affiliation with Hilton Worldwide, Ovolo Hotel's stunning portico driveway and information on upcoming events.

  Čtěte více

POSLÁNÍ

mission-page-merged-image-2.png

NAŠE MISE.

Společnost Stonhard se zavázala vyrábět a instalovat kvalitní bezespárové podlahy, které chrání a zlepšují průmyslové a komerční prostředí. Udržujeme si vedoucí pozici na trhu díky všem, kteří stojí za názvem Stonhard a kteří věří v myšlenku, že úspěch stojí na lidech.


PŘÍPADOVÉ STUDIE

MÁME ZA SEBOU VELKÉ PŘÍBĚHY

Hledejte podle trhu a produktu a zjistěte, jak Stonhard pomohl společnostem po celém světě vyřešit jejich problémy.

NEBO • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT


 • KONTAKTUJTE NÁS

   

  Roman Sporina - t: +421 918 472 210

                              m: rsporina@stonhard.com

   

  Gábor Herdics - t: +421 915 155 556

                            m: gherdics@stonhard.com

   

 • urethane floors.JPG