KOLEKCE BAREV

ZDE JSOU BARVY, KTERÉ CHCETE

Stonhard nabízí širokou paletu standardních barev od chladných odstínů, přes čisté modré, šedé, teplé zemité tóny až po odvážné červené a texturované kombinace pro inspiraci průmyslových a komerčních prostor. Matné, lesklé, tvídové a jednolité. Zeptejte se na exkluzivní palety barev, směsi a loga na míru.

 

 VZDĚLÁVÁNÍ

PROGRAM A TECHNICKÝ SEMINÁŘ

Stonhard je registrovaný poskytovatel AIA Continuing Education (CES) a nabízí akreditované technické semináře pro architektonické, projekční a inženýrské firmy.

Kurz "Our Resinous Floors & Walls: Applications & Installations" je dostupný online. Zapsání do kurzu umožňuje za poplatek stáhnout si průvodce studiem, ptát se na otázky sponzora kurzu, hodnotit a nechávat komentáře.

Další technické semináře:

 

High performance Coatings & Linings Systems - Course # J50304

Obraťte se na svého zástupce Stonhardu, abyste si naplánovali jiné semináře.

 

Žádost o seminář

UDRŽITELNÉ ŘEŠENÍ

ANGAŽUJEME SE V UDRŽITELNOSTI

Zelená není pro Stonhard nic nového. Stonhard je již více než 30 let inovátorem ve 100% pevných látkách.

Stonhard od roku 2005 zabránil prostřednictvím recyklace, aby se 92,7% všech vrácených, použitých a vyřazených materiálů nebo výrobků dostalo do odpadu. Naše inovativní balení zabraňuje tomu, aby více než 4,8 milionů litrů nádob a plechovek bylo každoročně uskladněných na skládkách. Již více než 10 let společnost Stonhard 's Maple Shade v NJ nevypouští odpadní vody do místní komunální kanalizace.

 

ZELENÉ VÝROBKY

Stonblend GSI-G: Epoxidový maltový systém, který míchá recyklované skleněné štěpky do povrchu pro stylizovaný vzhled a udržitelné řešení.

Stonclad GR-G: Obecně použitelný epoxidový maltový systém, který využívá recyklovaný materiál. Dalším bodem je LEED, kde může Stonhard pomoci vašemu projektu získat certifikát LEED.

Stonclad G2: Čtyřsložkový polyuretanový maltový systém, který do svého složení přidává postindustriální recyklované sklo a rychle obnovitelné materiály.

 

ODSTRANĚNÍ OLOVA

Vzhledem k zdravotní rizika spojená se sloučeninami olova a chrómu byl odstraněn žlutý pigment na bázi sulfochrómanu olova z výrobního procesu našich nátěrových barev Epoplex.

 

NAŠE PROSTŘEDKY JSOU ZELENÉ

Společnost Stonhard vyloučila použití oxidu chromitého (sloučeniny chromu) jako zeleného pigmentu v několika výrobcích společnosti Stonhard, což způsobilo, že tyto produkty jsou šetrné k životnímu prostředí (nejsou nebezpečné).

 

NOVÝ VÝVOJ PRODUKTU

Více než 90% vývoje nového výrobku a reformulace se v posledních letech zaměřuje na uretany na bázi vody nebo 100% tuhé epoxidové chemické složení. Toto úsilí nejenže poskytuje bezpečnější podlahové a nátěrové výrobky pro průmyslové a komerční trhy, ale také snižuje množství nebezpečného odpadu.

Zobraziť certifikát

INFORMACE O PRODUKTU

ZAMĚŘUJEME SE NA DOSAŽENÍ VAŠICH CÍLŮ

Stonhard má specializovaný tým, který je zaměřen výhradně na architektonickou / designérskou komunitu. Stavební a techničtí představitelé společnosti Stonhard se nacházejí po celé zemi a pracují s architekty a designéry s cílem vytvořit technické specifikace, které splňují výkonnostní a stavební cíle. Své rozsáhlé poznatky o našich produktech, jakož i o stavebním a projekčním průmyslu Vám rádi předají během plánování Vašeho projektu.

Potřebujete technické informace k produktům? Začněte výběrem produktu níže.

 


Potřebujete vzorky?

SPECIFIKACE

VYŽÁDAT PRODUKTOVÉ SPECIFIKACE


DETAILY PODLAH

DETAILY PŘEDSTAVUJÍ rozdíl mezi úspěchem A SELHÁNÍM.

Vyberte kategorii pro zobrazení konkrétních technických detailů.

 

   • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT


  • KONTAKTUJTE NÁS

    Napíšte nám: gherdics@stonhard.com 

                   ALEBO

    zavolajte: +421 915 155 556

  • urethane floors.JPG